O autorze:

Piotr Malec

Niespełniona nadzieja polskiego futbolu, ofiara polskiej myśli szkoleniowej. A tak na poważnie – brutalnie zweryfikowany przez totalny brak talentu piłkarskiego. Absolwent studiów wyższych na kierunku wychowanie fizyczne. Trener przygotowania motorycznego i trener piłki nożnej z licencją UEFA A. Uczestnik wielu kursów, szkoleń i konferencji o tematyce przygotowania motorycznego w sporcie, a także z zakresu treningu piłki nożnej.

Obecnie nauczyciel wychowania fizycznego oraz koordynator w Szkółce Piłkarskiej „Baszta” Rytwiany. Współpracuje również z Polskim Związkiem Piłki Nożnej w ramach zgrupowań Akademii Młodych Orłów. Pracuje także indywidualnie ze sportowcami różnych dyscyplin.

Strona ta, jest miejscem w którym przedstawiam swoje przemyślenia na temat treningu dotyczącym nauczania i doskonalenia umiejętności ruchowych oraz rozwijania zdolności motorycznych. Dzielę się na jej ramach środkami treningowymi oraz notatkami i wnioskami z przeczytanych książek, a także odbytych kursów i szkoleń. Myślę, że informacje, które tu znajdziesz, okażą się przydatne w Twojej przygodzie ze sportem.

IMG_1692

Skontaktuj się ze mną

Mail: pmaleck@poczta.onet.pl

Telefon: 663910551